Mieszkania ul. Nowoosadnicza / A7

  • Oznaczenie A7
  • Kondygnacja I piętro
  • Powierzchnia 58.88 m2
  • Liczba pokoi 3
  • Balkon 1
  • Cena netto za m2 3,796.30 PLN
  • Cena netto za mieszkanie 223,525.94 PLN
  • Cena brutto za m2 4,100.00 PLN
  • Cena brutto za mieszkanie 241,408.00 PLN
  • Status Sprzedane